Raamatupidamise teenused ja nõustamine

Õige raamatupidamine on iga eduka ettevõtte alus. Hästi kavandatud ja teostatud raamatupidamine annab selge ülevaate ettevõtte tegelikust finantsolukorrast, suurendab selle krediidivõimet ja aitab ressursse paremini planeerida. Seega pole raamatupidamine oluline mitte ainult ettevõtte juhile finantsaruannete esitamiseks, vaid ka ettevõtte tegevuse mõistmiseks ja hindamiseks. Ettevõtte asutamisel peate arvestama kas raamatupidaja palkamise või raamatupidamisteenuse sisseostmisega.

Raamatupidaja vs raamatupidamise teenust pakkuv ettevõte…

Täiskohaga raamatupidajaid on kindlasti vaja suurtel ettevõtetel. Sageli on neid isegi mitu, sest töökoormus on ühe inimese jaoks väga suur ja üle jõu käiv. Näiteks suur tootmisettevõte - lõppude lõpuks pole mõeldav, et selline ettevõte telliks raamatupidamisteenuseid sisse. On olukordi, kus hangitakse ainult personaliteenuseid, kuid põhiarvestus toimub endiselt kohapeal.

Raamatupidamisteenus on suurepärane lahendus finantsarvestuseks - eriti väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kelle ettevõtte suurusel ja laadil pole mõtet oma raamatupidajat palgata.

Meie raamatupidamisteenuste kasutamine ei eelda, et peate kulutama lisaraha raamatupidaja palgale, paigaldusele, koolitusele või raamatupidamistarkvarale. Põhjalikud raamatupidamisteenused arvestavad iga ettevõtte eripära, aitavad kokku hoida töö- ja halduskulusid ning võimaldavad ettevõtete omanikel ja töötajatel keskenduda ettevõtte põhieesmärkidele.

Küsi pakkumist!

Raamatupidamisteenuse maksumus sõltub kannete arvust, raamatupidamisdokumentide arvust, valitud teenuste arvust ja raamatupidamisteenuse osutamise sagedusest.